Skontaktuj się z nami
86 216 52 53

Konferencje

Hotel stanowi doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych i uroczystości rodzinnych.

W związku z rozbudową sali bankietowej chcielibyśmy Państwa zaprosić do skorzystania z naszej oferty – wyjątkowej wśród opcji noclegowo-biznesowych na Podlasiu.

Sala teraz może pomieścić nawet 150 osób i jest wspaniałym miejscem do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, stypy i inne. Cechuje nas bardzo dobra organizacja oraz miła obsługa. W ostatnim czasie byliśmy organizatorem Jubileuszu 50 lecia członków PSL Pana Józefa Mioduszewskiego i Mieczysława Bagińskiego oraz konferencji SLD, której przewodniczył Wojciech Olejniczak.

W miesiącu sierpniu nową salę otworzyliśmy imprezą weselną. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu z wesela. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w wyborze nas jako organizatora Państwa niezapomnianego święta. Kontakt: 86 216 52 53.

Posiadamy wolne terminy !

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową z możliwością podzielenia jej na część konferencyjną oraz jadalnianą.

Spotkania tego typu organizujemy w specjalnie zaaranżowanej na potrzeby naszych gości sali konferencyjno – bankietowej. Sala w układzie kinowym mieści do 80 osób.

Do dyspozycji organizatorów szkolenia lub konferencji przygotowaliśmy rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, bezprzewodowy internet oraz nowoczesny system nagłaśniający.

Na życzenie naszych gości przygotowujemy bufet kawowy lub poczęstunek.