Skontaktuj się z nami
86 216 52 53

Sala weselna

Nowa Sala Weselna w Łomży – Piątnica, Motel Zacisze**tel. 862165253 Sala Weselna Łomża Sale Weselne Łomża Śluby Łomża Wesela Łomża Wesele w Łomży Dom weselny Łomża

Dla Was i Waszych gości gwarantujemy nowoczesną, wspaniale wyposażoną i urządzoną salę weselną, ogród przeznaczony do imprez plenerowych, bezpłatny parking oraz mnóstwo innych atrakcji sprawiających, że uroczystość ta będzie niezapomnianym doznaniem.

Wszystko to w połączeniu ze świetną obsługą kelnerską oraz menu dopasowanym do Waszych potrzeb sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować specjalnie dla Państwa najwspanialszą imprezę weselną.Wszystkie przyszłe Młode Pary zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji uroczystości weselnych w naszej restauracji i sali weselnej, znajdującej się w Motelu Zacisze. Sala pozwala na organizację wesela nawet na 130 gości. Jesteśmy też w stanie organizować mniejsze imprezy, wszystko zgodnie z Państwa potrzebami i wymaganiami.

Dla Waszych gości proponujemy nocleg w komfortowo wyposażonych pokojach

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego aby sprawdzić wolne terminy. W szczególności zaś zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu. Serdecznie zapraszamy.

Posiadamy wolne terminy

Nowa Sala Weselna w Motelu Zacisze